HSC0603-18NJ-T
MFR.Part #
HSC0603-18NJ-T
JLCPCB Part #
C251770
Description
180mΩ 18nH 3.1GHz 35@250MHz 700mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS