HSC0603-11NJ-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
HSC0603-11NJ-T
JLCPCB Part #
C251765
Package
0603
Description
11nH 145mΩ 30@250MHz 4GHz 700mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS