HQC1008-56NJ-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
HQC1008-56NJ-T
JLCPCB Part #
C251943
Package
SMD,2.9x2.5mm
Description
1.2A 1.2GHz 120mΩ 56nH 75@350MHz ±5% SMD,2.9x2.5mm Inductors (SMD) ROHS