HEC1008-6R8J-T
MFR.Part #
HEC1008-6R8J-T
JLCPCB Part #
C251929
Package
SMD,2.9x2.5mm
Description
18@7.9MHz 200mA 4.9Ω 40MHz 6.8uH ±5% SMD,2.9x2.5mm Inductors (SMD) ROHS