CMF4532L-101-2P-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
CMF4532L-101-2P-T
JLCPCB Part #
C252158
Package
SMD,4.5x3.2x2.7mm
Description
-40℃~+125℃ 100uH@100kHz 150mA 2 2Ω 5.8kΩ@10MHz 50V SMD,4.5x3.2x2.7mm Common Mode Filters ROHS