CMF4532F-900-2P-Tms
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
CMF4532F-900-2P-Tms
JLCPCB Part #
C252150
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 2 2A 50V 50mΩ 90Ω@100MHz SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS