CMF3216F-161-2P-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
CMF3216F-161-2P-T
JLCPCB Part #
C252132
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
10MΩ 125V 160Ω@100MHz 2 340mA 400mΩ 50V SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS