CMF2520F-301-2P-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
CMF2520F-301-2P-T
JLCPCB Part #
C252142
Package
SMD-4P,2.5x2mm
Description
-25℃~+85℃ 10MΩ 2 20V 300Ω@100MHz 350mΩ 400mA SMD-4P,2.5x2mm Common Mode Filters ROHS