CMF2012F-181-2P-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
CMF2012F-181-2P-T
JLCPCB Part #
C252121
Package
SMD,2.0x1.2x1.2mm
Description
180Ω@100MHz 2 330mA 350mΩ 50V SMD,2.0x1.2x1.2mm Common Mode Filters ROHS