CMF2012F-101M-2P-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
CMF2012F-101M-2P-T
JLCPCB Part #
C252119
Package
0805
Description
-40℃~+105℃ 100Ω@100MHz 125V 2 300mΩ 400mA 50V 0805 Common Mode Filters ROHS