SMAJ70CA
Extended
Manufacturer
EIC Semicon
MFR.Part #
SMAJ70CA
JLCPCB Part #
C3015308
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 113V 1uA 3.5A 400W 70V 77.8V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS