SMAJ54CA
Extended
Manufacturer
EIC Semicon
MFR.Part #
SMAJ54CA
JLCPCB Part #
C3015327
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.6A 400W 54V 60V 87.1V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS