30KP40CA
Extended
Manufacturer
EIC Semicon
MFR.Part #
30KP40CA
JLCPCB Part #
C3015265
Package
D6
Description
1.5kA 20uA 30kW@10/1000us 40V 44.4V 78.6V Bidirectional TVS D6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS