1.5KE43CA
Extended
Manufacturer
EIC Semicon
MFR.Part #
1.5KE43CA
JLCPCB Part #
C3015385
Description
1.5kW 1uA 25.3A 36.8V 40.9V 59.3V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS