1.5KE39BULK
Extended
Manufacturer
EIC Semicon
MFR.Part #
1.5KE39BULK
JLCPCB Part #
C3698990
Package
DO-201
Description
1.5kW 26.5A 31.6V 35.1V 56.4V TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS