1.5KE200CABUL
Extended
Manufacturer
EIC Semicon
MFR.Part #
1.5KE200CABUL
JLCPCB Part #
C3715164
Package
DO-201
Description
1.5kW 171V 190V 274V 5.5A TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS