1.5KE16BULK
Extended
Manufacturer
EIC Semicon
MFR.Part #
1.5KE16BULK
JLCPCB Part #
C3700563
Package
DO-201
Description
1.5kW 12.9V 14.4V 23.5V 64A TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS