1.5KE130CABUL
Extended
Manufacturer
EIC Semicon
MFR.Part #
1.5KE130CABUL
JLCPCB Part #
C3698879
Package
DO-201
Description
1.5kW 111V 124V 179V 8.4A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS