EGW2VM560K25C36T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGW2VM560K25C36T
JLCPCB Part #
C2902568
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 25mm 350V 56uF ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS