ECS-HCMPI-0503Q-4R7M-T
MFR.Part #
ECS-HCMPI-0503Q-4R7M-T
JLCPCB Part #
C2594859
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
36.3mΩ 4.7uH 5.9A 8.2A AEC-Q200 ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS