ECS-80-18-10
MFR.Part #
ECS-80-18-10
JLCPCB Part #
C5727438
Package
DT-310
Description
-10℃~+60℃ 100Ω 18pF 8MHz ±50ppm ±50ppm DT-310 Crystals