ECS-73-18-18-TR
MFR.Part #
ECS-73-18-18-TR
JLCPCB Part #
C2450997
Package
SMD-4P,11.8x5.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100Ω 18pF 7.3728MHz ±100ppm ±30ppm SMD-4P,11.8x5.5mm Crystals ROHS