ECS-50-20-7SX-TR
MFR.Part #
ECS-50-20-7SX-TR
JLCPCB Part #
C2450028
Package
MA-406
Description
-10℃~+70℃ 150Ω 20pF 5MHz ±30ppm ±50ppm MA-406 Crystals ROHS