ECS-49-18-7SX-TR
Extended
Manufacturer
ECS
MFR.Part #
ECS-49-18-7SX-TR
JLCPCB Part #
C2450560
Package
MA-406
Description
-10℃~+70℃ 150Ω 18pF 4.9152MHz ±30ppm ±50ppm MA-406 Crystals ROHS