ECS-49-18-10X
MFR.Part #
ECS-49-18-10X
JLCPCB Part #
C2636218
Package
DT-310
Description
-10℃~+60℃ 150Ω 18pF 4.9152MHz ±50ppm ±50ppm DT-310 Crystals ROHS