ECS-44-20-1X
Extended
Manufacturer
ECS
MFR.Part #
ECS-44-20-1X
JLCPCB Part #
C2636347
Package
HC-49U
Description
-10℃~+70℃ 20pF 4.433618MHz 70Ω ±30ppm ±50ppm HC-49U Crystals ROHS