ECS-42-12-4
Extended
Manufacturer
ECS
MFR.Part #
ECS-42-12-4
JLCPCB Part #
C2636287
Package
HC-49S
Description
-10℃~+70℃ 12pF 150Ω 4.194304MHz ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals