ECS-36-18-10
Extended
Manufacturer
ECS
MFR.Part #
ECS-36-18-10
JLCPCB Part #
C2636450
Package
DT-310
Description
-10℃~+60℃ 18pF 200Ω 3.6864MHz ±50ppm ±50ppm DT-310 Crystals