ECS-35-18-5G3XDS-TR
MFR.Part #
ECS-35-18-5G3XDS-TR
JLCPCB Part #
C5686360
Package
HC-49US
Description
-40℃~+125℃ 150Ω 18pF 3.579545MHz ±100ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS