ECS-35-18-10
MFR.Part #
ECS-35-18-10
JLCPCB Part #
C5686357
Package
DT-310
Description
-10℃~+60℃ 18pF 200Ω 3.579545MHz ±50ppm ±50ppm DT-310 Crystals