ECS-35-17-18-TR
Extended
Manufacturer
ECS
MFR.Part #
ECS-35-17-18-TR
JLCPCB Part #
C2450722
Package
SMD-4P,11.8x5.5mm
Description
-40℃~+85℃ 17pF 200Ω 3.579545MHz ±100ppm ±30ppm SMD-4P,11.8x5.5mm Crystals ROHS