ECS-35-17-4
MFR.Part #
ECS-35-17-4
JLCPCB Part #
C2636294
Package
HC-49S
Description
-10℃~+70℃ 17pF 200Ω 3.579545MHz ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals