ECS-35-17-1
MFR.Part #
ECS-35-17-1
JLCPCB Part #
C7270665
Package
HC-49U
Description
-10℃~+70℃ 120Ω 17pF 3.579545MHz ±30ppm ±50ppm HC-49U Crystals