ECS-250-18-18-TR
MFR.Part #
ECS-250-18-18-TR
JLCPCB Part #
C6190580
Package
SMD-4P,11.8x5.5mm
Description
-40℃~+85℃ 18pF 25MHz 40Ω ±100ppm ±30ppm SMD-4P,11.8x5.5mm Crystals ROHS