ECS-221-18-18-TR
MFR.Part #
ECS-221-18-18-TR
JLCPCB Part #
C7270549
Package
SMD-4P,11.8x5.5mm
Description
-40℃~+85℃ 18pF 22.1184MHz 50Ω ±100ppm ±30ppm SMD-4P,11.8x5.5mm Crystals ROHS