ECS-200-18-18-TR
MFR.Part #
ECS-200-18-18-TR
JLCPCB Part #
C2451000
Package
SMD-4P,11.8x5.5mm
Description
-40℃~+85℃ 18pF 20MHz 50Ω ±100ppm ±30ppm SMD-4P,11.8x5.5mm Crystals ROHS