ECS-196.6-18-9
MFR.Part #
ECS-196.6-18-9
JLCPCB Part #
C2636236
Package
DT-38
Description
-10℃~+60℃ 18pF 19.6608MHz 50Ω ±50ppm ±50ppm DT-38 Crystals