ECS-18-18-1X-JEM
MFR.Part #
ECS-18-18-1X-JEM
JLCPCB Part #
C5683027
Package
HC-49U
Description
-20℃~+70℃ 1.8432MHz 18pF 750Ω ±20ppm ±50ppm HC-49U Crystals ROHS