ECS-112.896-18-18-TR
MFR.Part #
ECS-112.896-18-18-TR
JLCPCB Part #
C2450725
Package
SMD-4P,11.8x5.5mm
Description
-40℃~+85℃ 11.2896MHz 18pF 80Ω ±100ppm ±30ppm SMD-4P,11.8x5.5mm Crystals ROHS