ECS-110.5-20-18-TR
Extended
Manufacturer
ECS
MFR.Part #
ECS-110.5-20-18-TR
JLCPCB Part #
C6239160
Package
SMD-4P,11.8x5.5mm
Description
-40℃~+85℃ 11.0592MHz 20pF 80Ω ±100ppm ±30ppm SMD-4P,11.8x5.5mm Crystals ROHS