ECS-110.5-18-9
MFR.Part #
ECS-110.5-18-9
JLCPCB Part #
C5633045
Package
DT-38
Description
-10℃~+60℃ 11.0592MHz 18pF 50Ω ±50ppm ±50ppm DT-38 Crystals