WCLA2520V1-330-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
WCLA2520V1-330-R
JLCPCB Part #
C6925395
Package
1008
Description
2.47Ω 236mA 33uH AEC-Q200 ±10% 1008 Power Inductors ROHS