WCLA2520V1-2R2-R
MFR.Part #
WCLA2520V1-2R2-R
JLCPCB Part #
C6925393
Package
1008
Description
2.2uH 210mΩ 775mA AEC-Q200 ±10% 1008 Power Inductors ROHS