UP2C-102-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
UP2C-102-R
JLCPCB Part #
C2639618
Package
SMD,9.4x12.9mm
Description
1mH 2.6571Ω 380mA 400mA ±20% SMD,9.4x12.9mm Power Inductors ROHS