TR-MDA-V-20-RJ
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
TR-MDA-V-20-RJ
JLCPCB Part #
C3165475
Package
Plugin,D6.8xL32.8mm
Description
1.5kA、10kA 125V 20A 250V Ceramic Tube Fuse Plugin,D6.8xL32.8mm Disposable fuses ROHS