TR/3216FF500-R
MFR.Part #
TR/3216FF500-R
JLCPCB Part #
C3156747
Description
-55℃~+125℃ 0.0019 1.6mm 3.2mm 32V 500mA 50A 63V Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS