TR/3216FF250-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
TR/3216FF250-R
JLCPCB Part #
C3163931
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 0.00038 1.6mm 250mA 3.2mm 32V 50A 63V Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS