TR/3216FF20-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
TR/3216FF20-R
JLCPCB Part #
C2443320
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 150A 20A 24V 1206 Disposable fuses ROHS