TR-1350HV3-15-R
MFR.Part #
TR-1350HV3-15-R
JLCPCB Part #
C3160797
Package
SMD,13.2x5.1mm
Description
-40℃~+125℃ 100A 13.2mm 3 3.15A 350V 5.05mm 5.05mm 600V Surface Mount Fuse SMD,13.2x5.1mm Disposable fuses ROHS