TR-1350HV1-25-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
TR-1350HV1-25-R
JLCPCB Part #
C3161385
Package
SMD,13.2x5.1mm
Description
-40℃~+125℃ 1.25A 100A 350V 600V SMD,13.2x5.1mm Disposable fuses ROHS